|

Seizoen 2011 - 2012
De Champions League is een vernieuwde versie van het oude Mini-F voetbal bij de Wilhelmina Boys, opgestart in seizoen 2008 - 2009. We gaan nu het vierde seizoen in. Exclusief voor kinderen geboren vanaf 1 januari 2005 t/m 31 december 2006. Het is een interne competitie 4 tegen 4 binnen de vereniging, waarbij de echte Champions League competitie wordt nagespeeld, compleet met beroemde clubnamen en dito shirts. Ieder team bestaat uit 5 of 6 spelertjes.
 Waarom Champions League?
Kwaliteitsimpuls Het 4 tegen 4 voetbal biedt de spelers de beste mogelijkheid om de techniek van het voetballen te leren, spelers hebben veel balcontact en er is een grote doelgerichtheid. Het is dan ook expliciet de bedoeling ook met 4 spelers per team te spelen, waarbij er geen keeper is. Om het 4 tegen 4 voetbal te waarborgen en niet door externe tegenstanders in verleiding te worden gebracht hier concessies in te doen, houden we deze competitie intern.
Organisatie Rondom deze opzet kunnen we tevens makkelijker extra zaken organiseren, denk aan thema’s als EK of WK, e.d. om het geheel nog aantrekkelijker te maken voor de spelers. Tevens geeft dit een stukje “gemak en duidelijkheid” naar de ouders, we spelen nl. op een vast tijdstip, met vaste teams en op hetzelfde speelveld.
De sociale betrokkenheid zal toenemen, doordat alle spelertjes “thuis” bij de Wilhelmina Boys spelen.
Leeftijd en deelname Per seizoen spelen we 2 CL competities, van september tot december en van februari tot mei,dus een najaars/-en voorjaarscompetitie. Er wordt door de hoofdtrainer en hulptrainers tijdens de winterstop een nieuwe indeling gemaakt voor de voorjaarscompetitie.
Nieuwe leden die zich gedurende het seizoen aanmelden en niet direct in een team kunnen worden geplaatst -en uiteraard voldoen aan de leeftijdseis-, trainen in eerste instantie alleen mee. Nadat er voldoende aanmeldingen zijn vormen wij een extra team, die wordt opgenomen in de competitie.
Op welke dag is de training: - de training is altijd op woensdag van 18.00 – 19.00 uur - de wedstrijd is op zaterdag om 09.00 uur
Andere vragen Als er nog vragen zijn kunt u terecht bij de coördinator van de Boykes CL en mini's: Wilma van Rulo, tel: 0499 – 398046 / 06 23908188 of via email: cl-mini-jeugd@wilhelminaboys.nl Wilt u direct uw kind aanmelden? Dat kan middels het inschrijfformulier. Graag inleveren bij bovenvernoemd persoon, zodat zij u verdere informatie kan verstrekken.
Seizoen 2010 - 2011

Dit is het 3de seizoen van de Mc Donalds Champions League competitie. We zijn in het najaar gestart met 8 teams. Dit waren in het voorjaar 10 teams. We hebben met zijn allen weer een heel fijn seizoen gehad. De winnaars kun je vinden op deze pagina
Winnaar mikpenalty schieten: Thijs van der Vleuten
Sponsor: Harold de Bresser, van Kwekerij de Mortelen

Seizoen 2009 - 2010
Het tweede seizoen van onze interne Mc Donalds Champions League voetbalcompetitie. Gestart met 8 teams en in het voorjaar 10 teams. De winnaars kun je vinden op deze pagina
Winnaar mikpenalty schieten: Nick Schepens
Seizoensafsluiting 2008 - 2009
De interne Mc Donalds Champions League voetbalcompetitie van de Wilhelmina Boys, is woensdag 22 april j.l. op een feestelijke manier afgesloten, het was tot de laatste speelronde een spannende strijd tussen PSV en Chelsea , uiteindelijk gaan beide teams als voorjaarskampioenen seizoen 2008-2009, de boeken in.
Alle kinderen kregen na een gezellig samenzijn in de kantine een certificaat van deelname en een kleine beker met grote oren, tevens werd de winnaar van de mikpenaltybokaal bekend gemaakt, deze ging naar Guus de Rooij. Hij kreeg uit handen van sponsor Kwekerij de Mortelen, de gouden wisselbeker uitgereikt.
 We kunnen zeer tevreden terugkijken op het debuutjaar van deze interne competitie, het voetbal is wekelijks één groot feest, waarbij de spelers hun trainingen en wedstrijden hebben kunnen afwerken en op deze wijze op een plezierige manier kennis hebben kunnen maken met het voetbalspel. In totaal zijn er 24 speelronden gespeeld en is er tijdens de winterstop doorgevoetbald in de sporthal. De Champions League competitie werd door 8 teams gespeeld, waarvan er volgend seizoen zo’n 40 spelers doorstromen naar de F afdeling en er op dit moment alweer zo’n 30 kinderen gaan starten met de nieuwe Champions League competitie. Voor nieuwe spelers is er nog plaats, zij kunnen vrijblijvend een keer mee komen trainen om te ervaren hoe het is om in Best, een echte Champions League te spelen!
Voor nog meer foto's dan hier getoond: zie link
Een trote Champions League speler, die het jammer vindt om de CL te verlaten, maar het ook wel weer fijn vindt om naar de F-afdeling te gaan.
| Teamfoto's seizoen 2008 - 2009 najaar |
Teamfoto's seizoen 2008 - 2009 voorjaar |
 |
 |
|