• Zondag-4

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 dec. 12:30Wilhelmina Boys 4 - Oirschot Vooruit 6Sportpark Naastenbest
    19 dec. 12:30Wilhelmina Boys 4 - SV Unitas'59 8Sportpark Naastenbest
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 dec.Nieuw Woensel 2 - Wilhelmina Boys 43 - 0
    28 nov.Wilhelmina Boys 4 - Acht 45 - 7
    21 nov.PSV 3 - Wilhelmina Boys 40 - 3
    11 nov.SV Budel 3 - Wilhelmina Boys 42 - 0
  • Poulestanden Wilhelmina Boys 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Unitas'59 866002451918
    2Nieuw Woensel 276012071318
    3Woenselse Boys 6741224121213
    4Pusphaira 384131916313
    5Oirschot Vooruit 673131515010
    6Wilhelmina Boys 47223211838
    7Acht 472141721-47
    8SBC 572051325-126
    9Brabantia 561141228-164
    10PSV 36015523-181

    Poulestanden Wilhelmina Boys 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmina Boys 422005326
    2Oirschot Vooruit 421017703
    3SV Unitas'59 7200279-20

    Poulestanden Wilhelmina Boys 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmina Boys 411002203
    2SV Unitas'59 410012200

    Poulestanden Wilhelmina Boys 4 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Budel 311002023
    2Wilhelmina Boys 4100102-20
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Wilhelmina Boys 4

    VS

    Oirschot Vooruit 6

    12 december 202112:30 uur
    Sportpark Naastenbest veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Wilhelmina Boys 4

    0519 Mannen Zondag reserve

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd