• Hoofdsponsors

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 dec. 19:30CHC 18+1 - Wilhelmina Boys 18+1Sportpark De Ridderweide
    2 dec. 20:00Wilhelmina Boys 18+1 - Theole 18+1JMSportpark De Ridderweide
    2 dec. 20:30Hedel 18+1 - Wilhelmina Boys 18+1Sportpark De Ridderweide
    2 dec. 21:00Wilhelmina Boys 18+1 - RKTVC 18+1Sportpark De Ridderweide
    3 dec. 08:30SV Unitas'59 JO8-1 - Wilhelmina Boys JO8-1Sportpark Bokt
    3 dec. 08:30SV Unitas'59 JO8-2 - Wilhelmina Boys JO8-2Sportpark Bokt
    3 dec. 08:30Nieuw Woensel JO10-4 - Wilhelmina Boys JO10-5JMSportpark Eindhoven Noord
    3 dec. 08:45SV Valkenswaard JO9-1 - Wilhelmina Boys JO9-2Sportpark den Dries
    3 dec. 09:00Wilhelmina Boys JO8-3 - SV Unitas'59 JO8-4Sportpark Naastenbest
    3 dec. 09:00Wilhelmina Boys JO9-1 - EFC JO9-1Sportpark Naastenbest
    3 dec. 09:00Wilhelmina Boys JO11-3JM - DBS JO11-5Sportpark Naastenbest
    3 dec. 09:00Wilhelmina Boys JO11-2JM - Mariahout JO11-1JMSportpark Naastenbest
    3 dec. 09:00Wilhelmina Boys JO9-4 - Hilvaria JO9-2JMSportpark Naastenbest
    3 dec. 09:00Best Vooruit JO9-4 - Wilhelmina Boys JO9-3JMSportpark de Leemkuilen
    3 dec. 09:00Stiphout Vooruit JO10-1 - Wilhelmina Boys JO10-1Sportpark Molenven
    3 dec. 09:00PSV JO11-3 - Wilhelmina Boys JO11-1PSV Campus de Herdgang
    3 dec. 09:30SJO DEES/Vessem JO8-2 - Wilhelmina Boys JO8-4JMSportpark De Lille
    3 dec. 10:00Wilhelmina Boys JO10-4JM - Reusel Sport/CoTrans JO10-2Sportpark Naastenbest
    3 dec. 10:00Wilhelmina Boys JO12-3 - Spoordonkse Boys JO12-1Sportpark Naastenbest
    3 dec. 10:00Best Vooruit MO11-2 - Wilhelmina Boys MO11-1Sportpark de Leemkuilen

    Meer....

  • Recente uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagStatusDetails
    30 nov.EFC JO19-3 - Wilhelmina Boys JO19-36 - 1Uitgespeeld
    30 nov.Wilhelmina Boys MO17-1 - Marvilde MO17-11 - 0Uitgespeeld
    28 nov.Wilhelmina Boys 4 - DVG 22 - 6Uitgespeeld
    27 nov.Wilhelmina Boys 1 - Hapert 10 - 0Uitgespeeld
    27 nov.Wilhelmina Boys 2 - EFC 22 - 0Uitgespeeld
    27 nov.Wilhelmina Boys 3 - Bladella 32 - 3Uitgespeeld
    27 nov.Maliskamp 3 - Wilhelmina Boys 40 - 1Uitgespeeld
    27 nov.UNA 4 - Wilhelmina Boys 50 - 6Uitgespeeld
    27 nov.SBC 8 - Wilhelmina Boys 72 - 2Uitgespeeld
    27 nov.ODC VR1 - Wilhelmina Boys VR10 - 4Uitgespeeld
    26 nov.Wilhelmina Boys 2 - Rust Roest 25 - 2Uitgespeeld
    26 nov.Best Vooruit 7 - Wilhelmina Boys 32 - 1Uitgespeeld
    26 nov.Wilhelmina Boys JO19-1 - DAW Schaijk JO19-15 - 1Uitgespeeld
    26 nov.Emplina JO19-2 - Wilhelmina Boys JO19-24 - 1Uitgespeeld

    Meer.....