• Programma Wilhelmina Boys

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 08:45UNA JO9-1 - Wilhelmina Boys JO9-1Sportpark Zeelst
    25 sep. 09:00Wilhelmina Boys JO9-4 - Rhode/VSB JO9-4JMSportpark Naastenbest
    25 sep. 09:00Wilhelmina Boys JO8-2 - FC Eindhoven AV JO8-2JMSportpark Naastenbest
    25 sep. 09:00Wilhelmina Boys JO9-3 - UNA JO9-3Sportpark Naastenbest
    25 sep. 09:00Wilhelmina Boys JO10-4 - EMK JO10-3Sportpark Naastenbest
    25 sep. 09:00Wilhelmina Boys JO9-5 - Dommelen JO9-2JMSportpark Naastenbest
    25 sep. 09:00SBC JO10-3JM - Wilhelmina Boys JO10-3Sportpark Schuttersheide
    25 sep. 09:00SBC JO9-2 - Wilhelmina Boys JO9-2Sportpark Schuttersheide
    25 sep. 09:00DBS JO8-2 - Wilhelmina Boys JO8-1Sportpark Meerhoven
    25 sep. 09:30Beerse Boys JO8-3 - Wilhelmina Boys JO8-3JMSportpark De Klep
    25 sep. 10:00Wilhelmina Boys JO11-1 - Geldrop JO11-1Sportpark Naastenbest
    25 sep. 10:00Wilhelmina Boys JO10-1 - PSV JO10-2Sportpark Naastenbest
    25 sep. 10:00Wilhelmina Boys JO11-4JM - DBS JO11-6Sportpark Naastenbest
    25 sep. 10:00Wilhelmina Boys JO13-4 - Boxtel JO13-2Sportpark Naastenbest
    25 sep. 10:00Rood Wit V JO11-2 - Wilhelmina Boys JO11-3Sportpark De Korze
    25 sep. 10:00Wilhelmina Boys MO11-1 - Marvilde MO11-1Sportpark Naastenbest
    25 sep. 10:15SBC JO10-2 - Wilhelmina Boys JO10-2Sportpark Schuttersheide
    25 sep. 10:30EFC JO11-2JM - Wilhelmina Boys JO11-2Sportpark de Dieprijt
    25 sep. 11:15Wilhelmina Boys JO13-2JM - Rhode/VSB JO13-3Sportpark Naastenbest
    25 sep. 11:15Wilhelmina Boys MO13-1 - Zwaluw VFC MO13-2Sportpark Naastenbest
    25 sep. 11:15Wilhelmina Boys JO13-3 - SJO DEES/Vessem JO13-1Sportpark Naastenbest
    25 sep. 11:30Dommelen JO13-1 - Wilhelmina Boys JO13-1JMSportpark 't Heike
    25 sep. 11:30Dommelen JO14-1JM - Wilhelmina Boys JO14-1Sportpark 't Heike
    25 sep. 11:45Boxtel MO15-2 - Wilhelmina Boys MO15-1Sportpark Munsel
    25 sep. 12:30Emplina MO17-1 - Wilhelmina Boys MO17-1Sportpark Empel Zuid
    25 sep. 13:00Wilhelmina Boys JO17-4 - SBC JO17-5Sportpark Naastenbest
    25 sep. 13:00Wilhelmina Boys JO15-1 - DVS JO15-3Sportpark Naastenbest
    25 sep. 13:00Wilhelmina Boys JO15-2 - DVG JO15-2Sportpark Naastenbest
    25 sep. 14:30ELI JO17-1 - Wilhelmina Boys JO17-3Sportpark 't Luytelaar
    25 sep. 14:45Wilhelmina Boys JO17-2 - SV Valkenswaard JO17-2Sportpark Naastenbest
    25 sep. 14:45Wilhelmina Boys JO19-2 - Avanti'31 JO19-2Sportpark Naastenbest
    25 sep. 14:45Wilhelmina Boys JO19-3 - Marvilde JO19-2Sportpark Naastenbest
    25 sep. 15:00EVV Echt JO19-1 - Wilhelmina Boys JO19-1Sportpark In de Bandert
    25 sep. 15:00Beerse Boys Vet. - Wilhelmina Boys Vet-ASportpark De Klep
    25 sep. 15:15SBC JO17-1 - Wilhelmina Boys JO17-1JMSportpark Schuttersheide
    25 sep. 16:30Brabantia Vet-B - Wilhelmina Boys Vet-BSportpark Strijp
    26 sep. 09:30RKVVO 5 - Wilhelmina Boys 7Sportpark Heikant
    26 sep. 10:00Wilhelmina Boys VR1 - Pusphaira VR1Sportpark Naastenbest
    26 sep. 10:00Wilhelmina Boys 6 - SBC 14Sportpark Naastenbest
    26 sep. 10:30Geldrop 4 - Wilhelmina Boys 4Sportpark De Kievit
    26 sep. 11:00Wilhelmina Boys 3 - EMK 3Sportpark Naastenbest
    26 sep. 11:30Wilhelmina Boys 2 - RKVVO 2Sportpark Naastenbest
    26 sep. 12:00Wilhelmina Boys 5 - SBC 13Sportpark Naastenbest
    26 sep. 12:00Wilhelmina Boys 9 - EMK 7Sportpark Naastenbest
    26 sep. 12:00SBC 8 - Wilhelmina Boys 8Sportpark Schuttersheide
    26 sep. 14:30Wilhelmina Boys 1 - RPC 1Sportpark Naastenbest
    2 okt. 08:45Marvilde JO8-1 - Wilhelmina Boys JO8-2Sportpark Jongelingsveld
    2 okt. 09:00Wilhelmina Boys JO8-1 - Acht JO8-1Sportpark Naastenbest
    2 okt. 09:00Wilhelmina Boys JO9-2 - UDI'19/CSU JO9-2Sportpark Naastenbest
    2 okt. 09:00Wilhelmina Boys JO9-1 - SV Unitas'59 JO9-2Sportpark Naastenbest
    2 okt. 09:00Acht JO9-3 - Wilhelmina Boys JO9-3Sportpark De Leeuwenkuil
    2 okt. 09:15ELI JO11-1 - Wilhelmina Boys JO11-1Sportpark 't Luytelaar
    2 okt. 09:30SJO DEES/Vessem JO8-1 - Wilhelmina Boys JO8-3JMSportpark De Meren
    2 okt. 09:30DOSL JO9-1 - Wilhelmina Boys JO9-5Sportpark De groote Speel
    2 okt. 09:45UNA JO10-1 - Wilhelmina Boys JO10-1Sportpark Zeelst
    2 okt. 09:45RKSV Nuenen JO10-4 - Wilhelmina Boys JO10-3Sportpark de Oude Landen
    2 okt. 10:00Wilhelmina Boys JO13-4 - RKVVO JO13-3Sportpark Naastenbest
    2 okt. 10:00Wilhelmina Boys JO11-2 - FC Eindhoven AV JO11-2JMSportpark Naastenbest
    2 okt. 10:00Wilhelmina Boys MO13-1 - Oirschot Vooruit MO13-1Sportpark Naastenbest
    2 okt. 10:00Wilhelmina Boys JO10-2 - DBS JO10-2Sportpark Naastenbest
    2 okt. 10:00Ollandia JO9-1 - Wilhelmina Boys JO9-4Sportpark Ekkerzicht
    2 okt. 10:30DBS JO13-4 - Wilhelmina Boys JO13-3Sportpark Meerhoven
    2 okt. 11:15Wilhelmina Boys MO15-1 - Best Vooruit MO15-1Sportpark Naastenbest
    2 okt. 11:30RKVVO JO11-4 - Wilhelmina Boys JO11-4JMSportpark Heikant
    2 okt. 11:30RKVVO JO11-3 - Wilhelmina Boys JO11-3Sportpark Heikant
    2 okt. 11:30Rood Wit V JO13-1JM - Wilhelmina Boys JO13-1JMSportpark De Korze
    2 okt. 11:30Marvilde JO14-1 - Wilhelmina Boys JO14-1Sportpark Jongelingsveld
    2 okt. 11:30HVCH JO15-4 - Wilhelmina Boys JO15-2Sportpark De Braaken
    2 okt. 11:30RPC JO10-5 - Wilhelmina Boys JO10-4Sportpark De Heihoef
    2 okt. 11:45SBC JO13-4JM - Wilhelmina Boys JO13-2JMSportpark Schuttersheide
    2 okt. 12:30Oirschot Vooruit JO15-3 - Wilhelmina Boys JO15-1Sportpark Moorland
    2 okt. 13:00Wilhelmina Boys MO17-1 - SCG'18 MO17-1Sportpark Naastenbest
    2 okt. 13:00Wilhelmina Boys JO17-3 - Acht JO17-2Sportpark Naastenbest
    2 okt. 14:30ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO17-1 - Wilhelmina Boys JO17-2Sportpark Den Daalacker
    2 okt. 14:30Emplina JO19-2 - Wilhelmina Boys JO19-2Sportpark Empel Zuid
    2 okt. 14:45Wilhelmina Boys JO19-1 - Nivo Sparta JO19-1Sportpark Naastenbest
    2 okt. 14:45Wilhelmina Boys JO17-1JM - SV Someren JO17-1JMSportpark Naastenbest
    2 okt. 16:15DBS JO19-2 - Wilhelmina Boys JO19-3Sportpark Meerhoven
    2 okt. 16:30Wilhelmina Boys 3 - Nijnsel/TVE Reclame 2Sportpark Naastenbest
    2 okt. 17:00Best Vooruit 3 - Wilhelmina Boys 2Sportpark De Leemkuilen
    3 okt. 10:00Nederwetten 3 - Wilhelmina Boys 9Sportpark De Koppel
    3 okt. 10:30Oirschot Vooruit 11 - Wilhelmina Boys 6Sportpark Moorland
    3 okt. 11:00Wilhelmina Boys 8 - UNA 16Sportpark Naastenbest
    3 okt. 11:00Wilhelmina Boys 7 - Acht 8Sportpark Naastenbest
    3 okt. 11:00Amstenrade VR1 - Wilhelmina Boys VR1Sportpark De Gijselaar
    3 okt. 12:15JEKA 2 - Wilhelmina Boys 2Sportpark Beukenlaan
    3 okt. 12:30Wilhelmina Boys 4 - SBC 5Sportpark Naastenbest
    3 okt. 14:30Gestel 1 - Wilhelmina Boys 1Sportpark Dommeldal
  • Scheidsrechtersaanstellingen

    DatumScheidsrechtersWedstrijd
    25 sep. 08:45Bijkerk, D. (Dick)UNA JO9-1 - Wilhelmina Boys JO9-1
    25 sep. 09:30Timmermans, C. (Koen)Beerse Boys JO8-3 - Wilhelmina Boys JO8-3
    25 sep. 11:30Raaij, M.J.W. (Martijn) vanDommelen JO14-1 - Wilhelmina Boys JO14-1
    25 sep. 12:30Haaksman, M. (Marcel)Emplina MO17-1 - Wilhelmina Boys MO17-1
    25 sep. 14:30Hurk, G (Geert) van denELI JO17-1 - Wilhelmina Boys JO17-3