• Zondag-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:30Wilhelmina Boys 1 - RKVVO 1Sportpark Naastenbest
    5 feb. 14:30Bergeijk 1 - Wilhelmina Boys 1Sportpark De Bergerheide
    12 feb. 14:30Wilhelmina Boys 1 - PSV 1Sportpark Naastenbest
    26 feb. 14:30SV Unitas'59 1 - Wilhelmina Boys 1Sportpark Bokt
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Wilhelmina Boys 1 ( 3e klasse D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bladella 11191139132628
    2Acht 11182125151026
    3Gestel 1116232116520
    4Reusel Sport/CoTrans 11161423121119
    5Beerse Boys 1115332119218
    6RKVVO 1115243023717
    7Wilhelmina Boys 1113711712516
    8Braakhuizen 1114252525014
    9Bergeijk 1114252428-414
    10SV Unitas'59 1113352628-212
    11PSV 1113171733-1610
    12Dommelen 1113081537-229
    13DBS 1111371930-116
    14Hapert 1111371223-116

    Poulestanden Wilhelmina Boys 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 42 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmina Boys 13300172159
    2Nieuw Woensel 132016426
    3Waalre 131029813
    4DEES 13003018-180

    Poulestanden Wilhelmina Boys 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 61 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop 211002023
    2Wilhelmina Boys 1100102-20
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Wilhelmina Boys 1

    VS

    RKVVO 1

    29 januari 202314:30 uur
    Sportpark Naastenbest veld 1 - Veld-A (Hoofdveld)

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Wilhelmina Boys 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    1,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,09

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,45

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd