• Zondag-1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 14:30PSV 1 - Wilhelmina Boys 1PSV Campus de Herdgang
    9 okt. 14:30Wilhelmina Boys 1 - Acht 1Sportpark Naastenbest
    16 okt. 14:30DBS 1 - Wilhelmina Boys 1Sportpark Meerhoven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Wilhelmina Boys 1 - Bergeijk 11 - 1
    17 sep.Wilhelmina Boys 1 - Nieuw Woensel 13 - 0
    11 sep.Wilhelmina Boys 1 - DEES 18 - 0
    4 sep.Waalre 1 - Wilhelmina Boys 12 - 6
  • Poulestanden Wilhelmina Boys 1 ( 3e klasse D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bladella 111004043
    2Reusel Sport/CoTrans 111004133
    3RKVVO 111003123
    4Acht 111002023
    5Hapert 111002023
    6Gestel 111002113
    7Bergeijk 110101101
    8Wilhelmina Boys 110101101
    9Braakhuizen 1100112-10
    10SV Unitas'59 1100113-20
    11DBS 1100102-20
    12Dommelen 1100102-20
    13PSV 1100114-30
    14Beerse Boys 1100104-40

    Poulestanden Wilhelmina Boys 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 42 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmina Boys 13300172159
    2Nieuw Woensel 132016426
    3Waalre 131029813
    4DEES 13003018-180
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    PSV 1

    VS

    Wilhelmina Boys 1

    02 oktober 202214:30 uur
    PSV Campus de Herdgang veld 7

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Wilhelmina Boys 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd